Poznaj Kraków

Kraków jest jednym z przeważnie odwiedzanych przez turystów miejsc w Polsce. Piękne miasto, z długa historią oferuje nie tylko kilka zabytków do zwiedzania, ale i innowacyjnych, multimedialnych wystaw mówiących o jego losach. Spora większość z Was oczywiście była w Krakowie, i to być może nie raz. Spacerujemy klimatycznymi uliczkami Starego Aglomeracje i jemy bajgle na rynku, oglądamy znane nam już rzeczy. Jednakże świetnym pomysłem na weekend jest zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem.

Przewodnik po Krakowie opowie nam o faktach, o których dawno zapomnieliśmy, albo w życiu nie słyszeliśmy. Specjalistę możemy dopytać o prawie każdy detal, albo poprosić, żeby zabrał nas w miejsca, których jeszcze nie widzieliśmy, lub nie są w każdej standardowej trasie wycieczki. Przewodnik Kraków z reguły dysponuje swoim samochodem, możemy więc również zwiedzić okolice Krakowa, nie martwiąc się, że zabłądzimy, albo denerwując, że nie wiemy gdzie zlokalizowana jest najbliższy parking. Wycieczka z przewodnikiem odkryje przed nami Kraków na nowo.

Jakie są jeszcze zalety zwiedzania z przewodnikiem? Gdyż mieszka on w zwiedzanym przez naszą firmę mieście, zna je świetnie. Ma możliwość doradzić nam, do której restauracji powinieneś się udać na dobrą kolację, lub w którym sklepie kupimy pamiątki najtaniej.

Czym się różni wynajęcie przewodnika tylko dla siebie, od wycieczki grupowej? Chociażby tym, że program zwiedzania możemy dowolnie zmieniać. Nie musimy dopasowywać się do reszty grupy, za to przewodnik dostosuje się do naszych osobistych potrzeb.

Sprawdź: sightseeing Krakow.Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s