Parking Kraków

Właściwie każdy, kto choćby raz szukał miejsca do parkowania w centrum Krakowa w godzinach szczytu wie, co miał na myśli Dante, pisząc Boską Komedię. Najlepiej innowacyjne systemy parkowania w stylu park assistant nie są pomocne, gdy mamy metr przestrzeni parkingowej i dwa metry pojazdu. Praw fizyki nie pokonamy, niemniej jednak możemy wyszukać parking w Krakowie, w którym za każdym razem czekać będzie miejsce dla naszego czterokołowego przyjaciela.

Parkowanie jest manewrem, którego podobno człowiek uczy się w szkole jazdy. Rzeczywistość krakowskich ulic pokazuje natomiast, że od edukacji do wiedzy daleka droga, a kurs prawa jazdy to dopiero początek na drodze do pełnego fachowości za kierownicą. Czego o parkowaniu nie wiedzą kierowcy w Krakowie i nie tylko tu? Wielu z nas nie wie, że nie można parkować przed przejściem dla pieszych, ponieważ zasłania się w ten sposób widoczność i kierowcy pojazdów zbliżających się do przejścia po prostu nie są w stanie zauważyć, czy przed „zebrą” ktoś stoi, czy nie. Jeżeli już dodamy do tego niefrasobliwość pieszych i swobodę wchodzenia na jezdnię bez upewnienia się o owej sposobności, mamy murowaną kolizję.

Parkowanie przy wylocie drogi w sposób, który uniemożliwia eskapada albo przejazd przez skrzyżowanie, to jedynie jeden z autentycznych parking Kraków ma możliwość być miejscem wielu pubudzających ciekawość obserwacji umiejętności za kierownicą. Z czym nie radzą sobie kierowcy? Numerem jeden jest parkowanie równoległe tyłem po lewej stronie. Jeżeli już należysz do kierowców, którzy umieją wytworzyć ten manewr – gratulacje.Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s